|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Антірінум Твінні F1, карликовий махровий, яблуневий цвіт (Antirrhinum majus nanum Twinny F1, appleblossom ) - низькорослий, дуже ефектний, новий карликовий гібрид з подвійними квітками. Висота розгалужених кущів у відкритому грунті до 25 - 30 см, в горщику 10 - 15 см, а діаметр - 20 - 25 см. Квітки пишні, напівмахрові, зібрані в суцвіття.
Насіння на розсаду висівають в середині березня під плівку або скло в горщики. Пікірують в стадії 2-х справжніх листків. Підготовлену розсаду висаджують у другій декаді травня на відстані 15 - 50 см. Цвітіння починається рано і триває з червня до заморозків.
Рослина стійка до несприятливих погодних умов. Дуже добре підходить для озеленення. Ефектно буде виглядати в горщиках, підвісних корзинах, контейнерах, а також в клумбах і квітниках.


